Чеський автовиробник анонсував продажу свого нового кросовера на китайському ринку. Як повідомили представники компанії, продажу китайської версії Skoda Karoq стартують в березні 2018 року.

Китайська версія кросовера буде відрізнятися від тієї, що пропонується на європейському ринку. Так, новинка в Китаї буде запропонована зі збільшеною колісною базою на 50 мм.

Таким чином, розмір колісної бази складе 2 688 мм. Також модель отримає збільшену довжину на 50 мм. При цьому висота і ширина залишиться колишньою і складе 1 841 і 1 605 мм

У зовнішності Skoda Karoq варто відзначити наявність більшої кількості хромованих елементів, а ще у автомобіля з’явилися шильдики з назвою моделі на задніх дверях і крилах.

Моторна гамма кросовера буде представлена 1,2 і 1,4-літровими моторами з віддачею 116 і 150 л. с. Пару двигунів складе шестишвидкісна механіка або семишвидкісною робот.

Система приводу буде тільки на передню вісь, а ось дизельні силові установки для китайської версії не передбачено.

Продаж китайської версії Skoda Karoq стартують в березні 2018 року Продаж китайської версії Skoda Karoq стартують в березні 2018 року Продаж китайської версії Skoda Karoq стартують в березні 2018 року Продаж китайської версії Skoda Karoq стартують в березні 2018 року

skoda Skoda Karoq