Послуги бюро перекладів

8-24-2021
Бюро срочных переводов MaxWord

Перекладацька компанія “maxword” надає послуги з перекладу різних за тематикою, типом і складності документів з незмінно високим ступенем якості і рівнем терміновості виконання робіт. Ми працюємо з великим спектром типів документів: наукові статті та доповіді, фінансова та юридична документація, технічні вузькоспеціалізовані тексти, твори художньої літератури, переклад сайтів. Наші співробітники ретельно стежать за якістю, грамотністю і стилістикою тексту, враховують термінологічні особливості тематики, в рамках якої написаний вихідний текст. Також хочемо вам порекомендувати бюро переводов maxword.

У будь-який зручний для вас час з дому або офісу, використовуючи сайт нашого бюро перекладів, ви можете сформувати і відправити замовлення на роботу з англійською, німецькою, французькою, китайською, японською або українською мовами, а ми гарантуємо високу якість, гідний рівень сервісу і найкоротші терміни виконання вашої заявки. За час роботи нашим агентством було виконано понад 20 тисяч годин усного синхронного і послідовного перекладу. Нашому бюро перекладів довіряють переклад іноземних видань на російську мову, фахівцями агентства були створені сотні текстів і документів.

При виборі перекладацького бюро важливим критерієм, крім ціни, є досвід компанії в перекладацькій діяльності. Наша компанія пропонує вам високий рівень роботи, заснований на 20-річному досвіді. За цей час бюро перекладів виробило ефективну концепцію роботи.

Суворе дотримання конфіденційності нашою компанією перекладів гарантує індивідуальність інформації і виключає будь-який перетин комерційних та інших інтересів між клієнтами.

При замовленні важливо точно визначити терміни виконання, необхідні для повноцінного вирішення поставлених завдань. Це гарантує своєчасність надання послуг перекладу і якісний результат. У разі, якщо необхідно замовити переклад, що вимагає виконання в короткі терміни, наша компанія готова надати таку послугу зі збереженням належної якості роботи.

Надається нашою компанією перекладачів вартість послуг розпланована і має чітку тарифікацію. Вартість перекладу фіксована і вже включає в себе всі етапи роботи по кожному виду діяльності. Як для українських, так і для зарубіжних замовників вартість послуг перекладача однакова.

Замовлення перекладу в нашій компанії-це впевненість в якості послуг, що надаються. Професійний колектив бюро перекладачів гарантує багатопрофільний підхід у вирішенні завдань будь-якого характеру в різних професійних областях. Над перекладами ведеться різнопланова робота, яка полягає: в початковому узгодженні особливостей виконання, підборі термінів, безпосередньо в роботі перекладача, редакторської та коректорської діяльності. Перекладацька компанія “maxword”, крім інших інструментів роботи, використовує систему cat для більш ретельного опрацювання замовлення і виключення помилок. Ця система передбачає накопичення матеріалу кожного клієнта в базі програми і подальшу роботу перекладацької компанії з цими клієнтами на основі зібраної за ними інформації.