Порт Пірей Порт Пірей
Порт Пірей Порт Пірей

Порт Пірей – це головний і найбільший туристичний порт не тільки в Афінах, але і у всій Європі. Через нього проходить близько двадцяти мільйонів пасажирів щорічно. Цей порт є сполучною ланкою між Критом, островами Егейського моря і Материкової частини Греції. Він розділений на дві частини, одна з яких відповідає за прибережне судноплавство, в той час як друга обслуговує круїзні судна.

Цей порт входить в десятку найбільших серед Європейських портів контейнерних перевезень. Сумарна площа терміналів для контейнерів становить 900 тисяч метрів квадратних, з них площа складських приміщень – 626000 метрів квадратних. Розташування порту вважається ідеальним для цього є кілька причин: достатня глибина вільного потоку для прийому великих суден і хороша захищеність від вітру. Пропускна здатність для суден становить 6,000 TEU.

На території порту розташовуються складські приміщення під відкритим небом і ремонтна майданчик, що займає 5,800 метрів квадратних. Також тут є кулера для рефрижераторів і склади, які обладнані спеціально для зберігання небезпечних вантажів. Інфраструктура порту розвинена відмінно: тут є безліч кафе, зал очікування, а по близькості розташовані десятки готелів.