Пляж Далавелла Пляж Далавелла
Пляж Далавелла Пляж Далавелла

Пляж Далавелла – це справжній райський куточок, розташований на острові Шрі-Ланка. Його протяжність становить 700 метрів, а ширина – від 10 до 25 метрів. Він придбав всесвітню популярність завдяки своєму дрібному золотистому піску, кришталево чистих вод, а також чудовим екзотичних пейзажів. Пляж має форму півкола, засадженого безліччю високих широколистих пальм. Його інфраструктура розвинена на середньому рівні, тут ви не знайдете нічних клубів і ресторанів, але зможете смачно пообідати в одному з кафе.

Це місце користується великою популярністю у дайверів, так як прибережний водний світ славиться своєю екзотикою і різноманітністю. Тут ви зможете поплавати з величезними різнокольоровими рибами, а також поблизу побачити морського коника. Пляж Далавелла відмінно підійде для сімейного відпочинку, так як із-за невеликої глибини тутешні води завжди добре прогріваються.

Любителі активного відпочинку зможуть покататись на конях, але тільки після того, як пройдуть попередній інструктаж. Дуже часто туристів дивують місцеві рибалки, які сидять на тонких бамбукових палицях прямо біля берега, щоб порибалити.