Пляж Дагомисі Пляж Дагомисі
Пляж Дагомисі Пляж Дагомисі

Дагомис є курортним «раєм» для відпочиваючих, який знаходиться за 12 кілометрів від курортного Сочі. Завдяки унікальному клімату, Дагомис завжди користується попитом у туристів.

Пляжі селища відрізняються широкою береговою смугою, довжина яких варіюється в межах 450 – 700 метрів. Центральний пляж наповнений дрібною галькою і піщаними острівцями з пологим входом в воду.

Для відпочиваючих створені всі умови для комфортабельного відпочинку. Працюють пункти прокату шезлонгів, катамаранів і водних скутерів. Є можливість зробити морську прогулянку на яхтах, катерах і парусника. Для прихильників більш екстремального виду відпочинку, пропонуються катання на «бананах», «таблетка» і водних гірках, а також вражаючий дайвінг.

На пляжі є спеціальні навіси, закривають спекотне сонце, а майже через кожні 20 метрів, встановлено урни, що забезпечує повну чистоту на пляжі. Є майданчик для гри в волейбол.

Вхід на територію пляжу обладнаний під залізничним полотном, де розміщується ринок і магазинчики з сувенірами. Набережна, навколишнє пляж пахне ароматами квіткових клумб, а достаток різних кафе та барів — не дадуть відпочиваючим нудьгувати.