Планетарій

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!
Музеї, виставки
>
Мінський планетарій є найбільшим в Білорусі, він входить до складу Євразійської асоціації планетаріїв. Головне завдання, яке ставлять перед собою співробітники планетарію – популяризація астрономії, космонавтики та інших природничих наук.

Будівля планетарію складається з декількох приміщень. Зоряний зал здатний одночасно прийняти 120 глядачів, яким надається можливість насолодитися красою нічного зоряного неба. Зал обладнаний куполоподібним екраном і сучасним оптико-механічним проекційним апаратом, який володіє різноманітними технічними можливостями. Для відвідувачів розроблені різноманітні програми, які орієнтовані не тільки на дітей, але і на дорослих.

Для тих, кому не терпиться приміряти на себе роль астронома, буде цікава обсерваторія, в шестиметрової вежі якої знаходиться телескоп-рефрактор з 300-кратним збільшенням. За допомогою цього потужного оптичного інструменту і досвідчених фахівців, відвідувачі можуть своїми очима спостерігати плями на Сонці, Місячні кратери, гори, “моря” і “океани”, а також планети Сонячної системи – Венеру, Марс, Юпітер і Сатурн. Але і це ще не все – в телескоп можна побачити подвійні і кратні зоряні системи, зоряні скупчення, далекі туманності і близькі галактики. Справжня мрія для романтика…