Випущений обмеженим тиражем гіперкар Bugatti Chiron добрався до першого клієнта з Росії. Перший покупець з РФ отримав гіперкар Bugatti Chiron за €3,5 млн, або 243 мільйона рублів.

Ім’я клієнта не озвучують, але відомо, що автомобіль він придбав через групу компаній «Авилон», а він забрав його в одного з європейських дилерів.

«Ми видали в Європі Bugatti Chiron російському клієнту. У Росії автомобіль ми не можемо ввезти з-за ЕРА-ГЛОНАСС. Вартість з податками в Європі — €3,5 млн. Одну видали і ще прийняли замовлення на два автомобіля Chiron на 2018 і 2019 роки. На сьогоднішній день, якщо замовляти Bugatti Chiron, то термін поставки буде у 2021 році», — передає слова представника «Авилона» RNS.

Нагадаємо, що гіперкар Bugatti Chiron презентували в березні 2016 року. Потужність нового французького автомобіля становить 1500 кінських сил, а обертовий момент досягає 1600 Нм.

З такими даними Bugatti Chiron має розгін до першої сотні за 2,5 секунди, а максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 420 км/ч.

Нагадаємо, що раніше на продаж виставили Bugatti Chiron з пробігом, який виявився дорожчим нового на $1,3 млн. Також нещодавно повідомлялося, що Bugatti відкличе 47 гіперкарів Bugatti Chiron у всьому світі.

bugatti Bugatti Chiron