Парк розваг Суой Тьєн

«Суой Тьєн» — дуже незвичайний парк розваг, розташований в найбільшому місті В’єтнаму Хошимін. Це в першу чергу тематичний парк, присвячений буддизму, релігійних міфів і культурних традицій регіону.

З усіх розважальних центрів південно-східної Азії «Суой Тьєн» виділяється своїм барвистим і хитромудрим оформленням. Парк прикрашений позолоченими статуями драконів, красивими статуями Будди і малюнками, що ілюструють в’єтнамські легенди та релігійні міфи. Також на території парку розташовано кілька діючих буддійських храмів — пагоди стоять прямо посеред атракціонів та інших розважальних закладів.

Однак про розваги в парку теж ніхто не забуває. У «Суой Тьєн» знаходиться прекрасний аквапарк, безліч гірок і атракціонів, величезний акваріум, крокодиляча ферма, зоопарк та чудовий піщаний пляж, де можна просто відпочити і скупатися.

В цілому, «Суой Тьєн» — чудове місце для сімейного відпочинку, де можна чудово провести час і в той же час доторкнутися до культурних традицій В’єтнаму. «Суой Тьєн» надзвичайно популярний у туристів, і в парку завжди повно відпочиваючих.