Парк Кок-Тобе Парк Кок-Тобе
Парк Кок-Тобе Парк Кок-Тобе

Парк Кок-Тобе, це одна з основних визначних пам’яток міста Алмати. Парк розташований на схилах одноіменної гори,яка підноситься над містом на 1130 метрів. Парк був відкритий в 2006 році, когдабыли укріплені гірські схили від загрози зсувів. Сьогодні парк являє собою впорядковану територію з мальовничими терасами і алеями.Поруч з парком знаходиться знаменита алматинська телевишка – найвища споруда міста і один з його символів.

Одне з улюблених місць в парку серед молодих городян, це Алея закоханих, звідки відкривається романтичний вид на світний тисячами вогнів місто.Парк відомий також своїми скульптурами,серед яких пам’ятник легендарному ансамблю «The Beatles» і фонтан «Яблуко»,куди відвідувачі кидають монетки, щоб ще раз повернутися в це чудове місце. Для любителів активного відпочинку на території парку облаштовано скеледром,а для цінителів мистецтва тут відкрито Арт-галерея,де виставляються роботи сучасних художників,скульпторів, фотографів та майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

Для найменших відвідувачів сподобається дитячий майданчик та міні-зоопарк. На території парку облаштовані кілька оглядових майданчиків, обладнаних спеціальними біноклями. Потрапити в парк можна як на автомобілі, так і на канатній дорога, яка була побудована набагато раніше самого парку, в 1967 році. Нижня станція канатної дороги знаходиться на проспекті Достик, в східній частині міста.Траса канатної дороги проходить над потопаючим в зелені приватним сектором і садами, а час у дорозі складає всього 6 хвилин.