Острів Силует Острів Силует
Острів Силует Острів Силует

«Силует» — гранітний острів в Індійському океані, що належить до групи Сейшельських островів. Це третій за величиною острів архіпелагу, і він розташований в двадцяти кілометрах на північний захід від острова Мае, де знаходиться столиця країни.

На тлі крихітних коралових атолів, які складають більшу частину Сейшельських островів, «Силует» виділяється своїми чималими розмірами — острів має площу більше двадцяти квадратних кілометрів при довжині шість кілометрів. При цьому населення «Силуету» не перевищує 200 осіб — переважно це робітники та їхні сім’ї. У 18 і 19 століттях більшу частину території острова займали пальмові плантації, однак у 1983 році, після приєднання «Силуету» до Республіки Сейшельські острови, уряд перетворив цю ділянку суші в розкішну курортну зону.

Сьогодні острів «Силует» — туристичний рай, привертає увагу не тільки шанувальників ледачого відпочинку біля моря, але і любителів дикої природи. «Силует» розташований в центрі державного морського заповідника, і такої різноманітності рідкісних тропічних рибок не зустрічається більше ніде.