Основні види електронних валют.


Основні види електронних валют.

У зв’язку з розвитком бізнес — відносин в Інтернеті широко стали використовуватися різні види електронних грошей, які є найбільш зручними засобами платежу в цій економічному середовищі. Це обумовлено відсталістю національних банківських систем від соціально — економічних реалій. Саме тому в усьому світі з’явилися цифрові гроші, як місцевого, так і міжнародного значення. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі обменник онлайн.
Всі перераховані види електронних грошей є фінансовими інструментами однойменних платіжних систем. Саме платіжні системи, будучи національними, міжнародними кредитними (фінансовими) організаціями вводять в обіг ті або інші цифрові грошові одиниці. Їх платоспроможність обумовлена загальноприйнятими, але не до кінця легітимними (законними) нормами, діловими звичаями. Все це відбувається тільки на добровільній основі, і якщо одна із сторін правочину відмовляється приймати розрахунки в електронних грошах, то жоден державний орган не може його зобов’язати зробити це. Електронні гроші можна отримати, зареєструвавшись в певній платіжній системі (анонімно або персоніфіковане) і відкривши електронний рахунок («гаманець»).
У подальшому ці гроші можна використовувати для онлайн — покупок, оплати послуг стільникового зв’язку, інтернету, супутникового, цифрового ТБ, комунальних платежів і багато чого іншого. Єдиною умовою є – згода одержувача (продавця, провайдера, постачальника) приймати оплату в обраному вами вигляді електронних грошей.