Оформлення в багет

2-10-2021
тонкая рамка

Оформлення в багет-це дієвий спосіб перетворення художніх полотен.  Він застосовується в ході декорування картин, фотографій, малюнків, створених аквареллю. За допомогою оформлення в багет забезпечується єдність композиції. Створюється стилістична і колірна гармонія художнього полотна або фотографії з іншими інтер’єрними складовими. Це прекрасна можливість зробити звичайну фотографію емоційно значущою, залишити пам’ять про себе.

Багетная мастерская пропонує замовити багет / рамку, що володіє оригінальним дизайном. Нами надаються послуги з декорування різних зображень: особливо звертаємо вашу увагу на художнє оформлення з кантом (сліпом) і паспарту, воно виглядає дуже ефектно. Це прекрасне рішення для тих, хто хоче зробити друзям або родичам незабутній подарунок. Картини і знімки з подвійним паспарту стають унікальними. Вони надають інтер’єрам індивідуальність, виступають в ролі запам’ятовуються деталей.

Паспарту являє собою різнокольоровий картон, що розташовується між рамкою і картиною.

Цей декоративний елемент виділяє сильні сторони полотна, поглиблюючи їх.

Під кантом мається на увазі декоративна вставка, розміщена між рамкою і паспорту. Це додаткове обрамлення, що має невелику товщину. Один з головних декоративних елементів в будь – якому приміщенні-картини і їх сучасні версії арт-постери в рамках. Ми допоможемо вам з їх оформленням, створимо красивий і стильний декор. Наші співробітники прекрасно розбираються в тенденціях оформлення художніх полотен, мають великий досвід роботи в цій галузі. Створюють обрамлення, органічно вписуються в інтер’єри, витримані в різних стильових напрямках.

Полотна без рамки виглядають буденно, багети надають їм урочистий і презентабельний вигляд, створюють невидиму межу іншого світу, який придумав художник.

Багетне оформлення підкреслює достоїнства і родзинку полотен. У колі живописців в дев’ятнадцятому столітті існувало правило-картини, позбавлені обрамлення в рамку ніколи не демонстрували суспільству. Багети надають художнім полотнам завершений вигляд. В рамку можна оформити не тільки картину, але і, наприклад, постер. Ґрунтуюся на своєму багаторічному досвіді, ми можемо сказати, що багетне обрамлення підвищує цінність художніх полотен в очах громадськості.

Замовте обрамлення в багет і виграшно перетворіть художні роботи.