Фахівці компанії Volkswagen готує новий кросовер, який буде побудований на базі Polo і отримає дизайн у стилі Polo і T-Roc. Нещодавно новий компактний кросовер на базі Volkswagen Polo випробували в зимових умовах.

Фотографії з тестів, які проходили у Фінляндії, були опубліковані закордонним виданням Motor1.

За попередніми даними, новинка з сегменту кросоверів буде офіційно презентована у другому півріччі 2018 року.

З виходом її на ринок у таких моделей як Peugeot 2008, Renault Captur і Opel Mokka з’явиться конкурент. В основі нової моделі розташується платформа нової генерації Polo.

Очікується, що у продажу автомобіль з’явиться під назвою T-Cross. Моторна гамма кросовера буде представлена стандартними ДВС, а пізніше з’явиться і версія з гібридною силовою установкою.

Серійне виробництво моделі буде налагоджено на підприємстві компанії в Іспанії.

Новий кросовер на базі Volkswagen Polo випробували в зимових умовах Новий кросовер на базі Volkswagen Polo випробували в зимових умовах Новий кросовер на базі Volkswagen Polo випробували в зимових умовах Новий кросовер на базі Volkswagen Polo випробували в зимових умовах Новий кросовер на базі Volkswagen Polo випробували в зимових умовах Новий кросовер на базі Volkswagen Polo випробували в зимових умовах Новий кросовер на базі Volkswagen Polo випробували в зимових умовах

volkswagen