Новий рейтинг автомобілів за рівнем задоволеності власників своїм автомобілем був складений виданням Consumer Reports. Це американське інтернет-видання щорічно складає рейтинг на підставі опитування.

У рейтингу виявилося десять моделей, серед яких є електрокари і популярні спорткари. Так, на першому місці розташувався американський електрокар Tesla Model S.

Власники цього авто залишилися задоволені достатньо швидкою зарядкою батарей і великим запасом ходу. Друге місце в списку дісталося спорткару Porsche 911.

Перевагами цього авто стали потужні мотори, хороша шумоізоляція, а також салон. Chevrolet Corvette увірвався в трійку кращих, а в першій п’ятірці опинилися Lincoln Continental і Ford F-350.

Шосте місце в рейтингу опинилося за Mazda MX-5 Miata, а сьома сходинка дісталася Toyota Prius. Такі моделі як Tesla Model X, Honda Odyssey і Dodge Challenger замикають ТОП-10.

Крім цього, Consumer Reports опублікувало і інший рейтинг, де вказані авто, з низьким рівнем задоволеності.

В цьому антирейтингу найгіршим виявився Mercedes-Benz GLA, у якого виявилася поганою автоматична трансмісія, погана шумоізоляція, а працювати з мультимедійною системою моделі стало складніше.

Nissan Sentra став другим у цьому списку через брак потужності двигуна, за рахунок чого модель називають дуже повільною.

Про підвісці автомобіля власники також не можуть відгукнутися добре. У Acura ILX, що розташувався на третьому рядку, власники відзначили погану шумоізоляцію, підвіску і виявилися незадоволеним роботою двигуна об’ємом 2,4 літра.

У цьому списку також розташувалися Chevrolet Trax, Nissan Versa Sedan, Dodge Journey, Infiniti QX60, Ford Transit Connect, Fiat 500 і Dodge Grand Caravan.

Експерти назвали виправдали і не виправдали очікування автомобілі