Представники компанії Ford у спілкуванні з журналістами розповіли про дату презентації нової генерації хетчбека Focus. Так, була названа дата прем’єри нового покоління хетчбека Ford Focus, яка запланована на березень 2018 року.

Спочатку передбачалося, що хетчбек може бути презентований в рамках Детройтського автосалону в січні, але як виявилося його представлять в березні на Женевському автошоу.

Як вже повідомлялося раніше, в новому поколінні автомобіля відбудуться оновлень в зовнішності, але в цілому хетчбек залишиться пізнаваний.

У салоні буде спостерігатися стилістика нової Fiesta. Побудований автомобіль на новій платформі, за рахунок якої вага автомобіля знизиться на 50 кг.

Також зміниться розмір колісної бази. Що стосується моторної гами, то вона буде представлена 1,5-літровим бензиновим і дизельним моторами, а також дволітровим дизелем.

Серед трансмісій буде 6-ступінчаста механіка або роботизована коробка з двома зчепленнями.

Надалі виробник запропонує окрім стандартної версії, електричну модифікацію, а також варіанти ST-Line, Vignale і Active.

Названа дата премєри нового покоління хетчбека Ford Focus Названа дата премєри нового покоління хетчбека Ford Focus Названа дата премєри нового покоління хетчбека Ford Focus Названа дата премєри нового покоління хетчбека Ford Focus Названа дата премєри нового покоління хетчбека Ford Focus

ford Ford Focus