Місто Монтре Місто Монтре
Місто Монтре Місто Монтре

Монтре — це прекрасне місто, розташований на березі Женевського озера, на заході Швейцарії. Знаменитий він своїм джазовим фестивалем, який проводиться тут щороку на початку липня, починаючи з 1967 року. Монтре відноситься до так званої Швейцарській Рів’єрі з безліччю чудових вілл і готелів.

Будівництво садиб тут почалося порівняно недавно, в 1970-х роках, коли зросла потреба у розселенні приїжджих на фестиваль туристів. Спочатку це були невеликі споруди, найчастіше дерев’яні. Поступово, із збільшенням кількості людей, вілли стали розширюватися і модернізуватися. Зараз кожну з них справді можна назвати райським куточком. В них присутні басейни, тенісні корти, спа-салони, ресторани і навіть кінотеатри.

В Монтре знайдеться вілла і для самого вимогливого клієнта. Тут їх так багато, що кожен зможе підібрати щось на свій смак. Стилі будівель варіюються від середньовічного готичного з кам’яної обробкою до авангардного з строкатими яскраво-червоними дахами і сніжно-білими стінами. Якщо вам доведеться побувати в Монтре, то обов’язково відвідайте один з цих райських куточків.