Містечко Дзунгри Містечко Дзунгри
Містечко Дзунгри Містечко Дзунгри

Дзунгри – невелике містечко в провінції Вібо-Валентія, відомий мальовничими околицями, які всіяні печерами, багато з яких використовуються в якості монастирів і скитів.

Точна дата утворення Дзунгри невідома, імовірно, він був утворений між XII і XIV століттям. Це стосується сучасного поселення, оскільки, згідно з археологічними дослідженнями, люди тут мешкали і в доісторичні часи, а також у період Римської імперії.

У період VI і VII століть Дзунгри став свідком масової міграції ченців василианцев, які втекли з Малої Азії, рятуючись від переслідування з боку мусульман. Багато з них осіли в печерах в околицях міста, заснувавши храми і монастирі. Там же вони і рятувалися, коли мусульмани вторглися в Дзунгри в X столітті, а згодом відвідував містечко з рейдами аж до XVII століття.

В наш час Дзунгри являє собою мальовниче містечко, один з найбільших сільськогосподарських центрів по вирощуванню пшениці та оливок. А завдяки розташуванню на пагорбі, з околиць поселення відкриваються захоплюючі дух види на навколишні міста і узбережжі Тірренського моря. Головною перлиною Дзунгри є унікальне зосередження печер загальною площею 3000 квадратних метрів! В одній з них розташований музей Civilta Rupestre e Contadina, демонструє побут обивателів печер.