Меморіал Партизанська слава

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!
Архітектура, пам’ятники
>
Меморіал «Партизанська слава» — це комплекс, який розташований в Лужском районі Ленінградської області, присвячений бойовому братерству партизан трьох областей — Ленінградської, Новгородської і Псковської.

Відкрито було в 1975 році 10 травня до 30-річчя перемоги, його архітекторами вважаються В. Б. Бухаев, скульптори в. І. Бажинов, В. Е. Горевий, С. А. Кубасов, в. І. Неймарк.

Елемент об’єднує веде до нього дорога, що зберегла з часів Великої Вітчизняної війни.
Вона проходить по полю, на якому встановлено 13 гранітних стел-валунів з написами, присвяченими 13 партизанським бригадам, які билися в Ленінградській області.

На уступах слова: Монумент «Партизанська слава» вінчає пагорб, на вершині якого розташована скульптурна композиція заввишки понад 20 метрів.
На гранітному п’єдесталі знаходиться статуя дівчата-партизанки з автоматом і розгорнутим прапором у руках.

5 травня 1997 року меморіальний комплекс був виключений з Переліку об’єктів історичної та культурної спадщини федерального значення і пізніше був віднесений до категорії пам’яток історії та культури місцевого значення.

До 60-річчя Перемоги були проведені реставраційні роботи, в 200 році була проведена перекладка ступенів до пам’ятника, оновлена тротуарна плитка.