Льодовий Палац спорту Уралець

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!
Спорт і активний відпочинок
>
Єкатеринбург відомий як місто масових культурних розваг. Одним із закладів подібного роду є Льодовий палац спорту “Уралець”. Він був спроектований і побудований архітектором Л. П. Виноградовим у 1972 році. У той час називався Палацом спорту профспілок. Загальна площа становила 20 тис. кв. м, а кількість запрошених гостей становило близько 4000 чоловік.
Під час радянського союзу палац мав величезне значення: тут проходила величезна кількість різних всесоюзних змагань, фінал III і IV Зимової Спартакіади народів СРСР.

У 2006 році будівлю було повністю реконструйовано, завдяки чому кількість посадкових місць збільшилася до 5570. Реконструкція модернізувала будівля технічно і дозволила проводити заходи з фігурного катання, хокею.

Льодовий палац спорту “Уралець” виконує функції не лише розважального комплексу, але і виступає домашньою ареною чоловічого хокейного клубу “Автомобіліст”, міста Єкатеринбурга. Крім цього, палац експлуатує і жіноча хокейна команда “Спартак – Меркурія” для проведення різних матчів.

Спортивні секції палацу з задоволенням масово відвідують як дорослі, так і діти.