У британській компанії визначилися з попередньою датою показу нового покоління позашляховика Defender. Не так давно виробник почав тестування автомобіля та в Мережі були опубліковані перші шпигунські фото, правда на них зображений тестовий мул.

Як стало відомо, Land Rover представить нове покоління Defender до кінця 2018 року. Презентацію нової генерації позашляховика приурочать до 70-річчя британської марки.

У наступному році, а точніше ближче до кінця року відбудеться показ Defender 90 та Defender 110. І в однієї, і в другої моделі буде версія з жорстким і м’яким верхом.

У продаж ці автомобілі надійдуть у 2019 році. Поки невідомо, який дизайн отримає позашляховик, адже в компанії дуже ретельно приховують свої напрацювання і постараються показати автомобіль без витоку будь-якої інформації і вже в серійному виконанні.

Це пов’язано з тим, що дизайн британських автомобілів копіюють китайські автовиробники. За попередніми даними, в основі нового Defender розташується платформа D7u.

Ця платформа стала основою для таких моделей, як Range Rover, Range Rover Sport і Land Rover Discovery. Моторна гамма буде представлена бензиновими і дизельними моторами сімейства Ingenium.

Land Rover Land Rover Defender