Концертний зал РАМ імені Гнесіних Концертний зал РАМ імені Гнесіних

Концертний зал РАМ імені Гнесіних

Концертний зал Російської Академії музики імені Гнесіних — це один з найкращих залів у Москві, завдяки чудовій акустиці, комфортабельності і сучасному оснащенню. Концертний зал РАМ імені Гнесіних розташований в історичному центрі столиці, неподалік від Кремля.

Історія цього залу почалася в 1936 році, коли був затверджений його проект, автором якого є архітектор А. В. Тішин. Відкриття залу відбулося лише восени 1958 року, оскільки у воєнний час будівництво було призупинено.

В даний час Концертний зал використовується як для проведення концертів, так і для постановки спектаклів. Місткість залу становить 549 осіб. Ширина сцени становить 13 метрів, а її глибина – 12 метрів. Тут регулярно відбуваються фестивалі російського і міжнародного рівнів, виступи відомих російських і зарубіжних творчих колективів. У залі є два концертних рояля і 6 артистичних кімнат.

Один з позитивних моментів, який відзначається практично усіма відвідувачами – затишна атмосфера цього невеликого залу. З будь-якого місця глядачам все добре видно і чути. Публіка, яка Концертний зал – це люди, об’єднані інтересом до творчості та світу прекрасного.