Комплекс City Center

Діловий центр вартістю 11 мільярдів доларів, що розмістився на 31 гектарі посередині Стрипа, головної вулиці Лас-Вегаса. Найдорожчий приватний проект у сфері нерухомості в США.

Сьогодні City Center — це комплекс висотних будівель, розташованих навколо району розваг і магазинів, який носить назву The Crystals. Всі будівлі об’єднує внутрішня транспортна система.

Кожен з будинків має свою назву і виконує певні функції. Наприклад, Vdara — це 57-поверховий готель-будинок на 1495 квартир. Aria — казино. The Harmon — готель на 400 кімнат і спа-клуб. Спочатку планувалося 49 поверхів, але після виявлених дефектів при будівництві було прийнято рішення скоротити висоту будівлі до 25 поверхів. Mandarin Oriental — 225 квартир і 329 кімнат у готелі.

Особливий інтерес представляють вежі-близнюки Veer Towers. Вони розташовані під нахилом 4.6° в протилежні один від одного сторони. У кожній з веж 37 поверхів і 674 квартири.

Для туристів City Center цікавий в першу чергу як зразок сучасної висотної архітектури. Завдяки своїм дзеркальним поверхонь будівлі красиві як при світлі дня, так і вночі, коли їх освітлюють за допомогою спеціального обладнання.