Комплекс «Атлантіс»

На Райському острові, на березі Карибського моря розташувався справжній місто розваг – комплекс «Атлантіс»: будівлі-палаци, басейни з підвісними містками, чудові пляжі.

Майже третина території комплексу займає парк водних розваг «Aquaventure». Тут є майже справжня річка, яка простяглася на 2 кілометри — її протягом вражає те бурхливим потоком і каскадами, то повільним, лінивим рухом. Величезну кількість водних гірок аквапарку на будь-який смак – і екстремальних, і «спокійних». У величезному басейні можна поплавати на хвилях, які імітують морський приплив.

Є в «Атлантисе» і величезний акваріум, в якому можна побачити самих різних морських мешканців. У дельфінарії можна ближче познайомитися і поспілкуватися з цими кмітливими тваринами. Ще одна визначна пам’ятка розважального комплексу — лабіринт, стилізований під руїни древньої Атлантиди, копія піраміди майя і прозорий підводний тунель.
Любителів азартних ігор приверне місцеве казино, яке є найбільшим серед курортів Карибського моря.

Треба відзначити, що готелі, розташовані в «Атлантисе», розраховані не тільки на відпочинок з дітьми, для яких, треба віддати належне, тут справжня чарівна країна, повна сюрпризів і пригод. Багато готелів чудово підійдуть для романтичних пар, більш того, тут можна провести весільну церемонію або незвичайну розважальну програму для молодят.

Залишається додати, що величезна кількість ресторанів і кафе на території комплексу зможе задовольнити найвибагливіших гурманів.