Зовсім недавно в компанії анонсували продажу нового пікапа, а тепер на ринку Південної Кореї стартували його офіційні продажі, разом з якими були названі ціни.

Новинка створена на новому поколінні SsangYong Rexton, але в передній частині вантажівки отримав круглі протитуманні фари, тоді як у позашляховика вони прямокутні.

Також в пікапі буде вузька хромована смуга на решітці радіатора і інші задні ліхтарі. У салоні Rexton Sports таке ж оформлення як і донора.

Моторна гамма пікапа представлена 2,2-літровим турбованим дизельним мотором потужністю 181 кінська сила.

Серед трансмісій пропонується шестишвидкісна механіка або автоматом, які будуть працювати з задньо — або повнопривідною системами.

Вартість Rexton Sports становить 23 200 000 вон мінімум або 1,25 мільйона рублів.

Варто відзначити, що в рамках Женевського автосалону, який відбудеться в березні, компанія представить європейську версію пікапа, який буде пропонуватися на деяких ринках як Musso.

Компанія SsangYong початку продажу нового пікапа Rexton Sports Компанія SsangYong початку продажу нового пікапа Rexton Sports Компанія SsangYong початку продажу нового пікапа Rexton Sports Компанія SsangYong початку продажу нового пікапа Rexton Sports Компанія SsangYong початку продажу нового пікапа Rexton Sports Компанія SsangYong початку продажу нового пікапа Rexton Sports Компанія SsangYong початку продажу нового пікапа Rexton Sports Компанія SsangYong початку продажу нового пікапа Rexton Sports

ssangyong SsangYong Rexton Sports