На що відкрилася 9 січня виставці споживчої електроніки CES, що проходить в Лас-Вегасі, компанія KIA провела презентацію електричного кросовера KIA Niro EV.

Крім электрокроссовера виробник демонстрував і інші технології. На виставці KIA Niro EV дебютував в якості концепту майбутнього.

Разом з тим представники компанії нагадали про намір до 2025 року випустити ще гібридні і електричні моделі, яких у підсумку в модельному ряду буде 16.

KIA в Лас-Вегасі представила електричний кросовер Niro EV

Дизайн представленого концепту був створений фахівцями компанії в Південній Кореї. Електрокар отримав сучасні системи, у числі яких система виявлення пішохода або велосипедиста.

KIA в Лас-Вегасі представила електричний кросовер Niro EV

Концепт оснастили 204-сильним електромотором. Заявлений запас ходу на одній подзярядке становить 383 кілометра.

KIA в Лас-Вегасі представила електричний кросовер Niro EV KIA в Лас-Вегасі представила електричний кросовер Niro EV KIA в Лас-Вегасі представила електричний кросовер Niro EV KIA в Лас-Вегасі представила електричний кросовер Niro EV KIA в Лас-Вегасі представила електричний кросовер Niro EV KIA в Лас-Вегасі представила електричний кросовер Niro EV KIA в Лас-Вегасі представила електричний кросовер Niro EV

kia Kia Niro EV