Російський офіс компанії Kia почав прийом замовлень на новинку Kia Stinger, перші партії якого дістануться до дилерів у березні 2018 року. Сьогодні Kia назвала рублеві ціни на новий фастбек Kia Stinger і оголосила про початок прийому замовлень.

Нова модель марки на російському ринку обійдеться покупцям за ціною від 1 999 900 рублів. За ці гроші фастбек буде доступний з дволітровим двигуном і задньопривідною системою.

Потужність силового агрегату складе 248 кінських сил, а показник крутного моменту становитиме 353 Нм. Прискорення до першої сотні в такому виконанні буде за шість секунд.

Як розповіли в компанії для нової моделі буде доступна і повнопривідна система з 2,0-літровим двигуном, яка розроблялася спеціально для Росії.

Що стосується найдорожчого або топового варіанту, то він буде запропонований з бітурбірованним шестициліндровим двигуном з робочим об’ємом циліндрів 3,3 літра.

Kia назвала початкову ціну нового фастбека Kia Stinger для Росії

Потужність силового агрегату складе 370 к. с. при 510 Нм. Ця версія буде доступна тільки з повнопривідною системою, а до першої сотні вона прискориться за 4,9 секунди.

Саме Kia Stinger GT є найшвидшою моделлю марки в історії. Фастбек отримав в якості трансмісії тільки восьмишвидкісний автомат.

Kia назвала початкову ціну нового фастбека Kia Stinger для Росії

kia KIA Stinger