Кара-Куль Кара-Куль

Кара-Куль

Мертве озеро Кара-Куль розташоване на південному узбережжі Іссик-Куля, Киргизстан. Воно було відкрито випадково в 2001 році. Його унікальність полягає в тому, що солоність води становить 132 грами на літр води, що перевищує 70%. Озеро знаходиться на висоті 1604 метрів і є дуже популярним «лікувальним туром».

Тут можна просто відпочивати лежачи на воді і читаючи газету. Завдяки великій концентрації солі в озері Кара-Куль неможливо потонути. Склад тутешньої води сприяє лікуванню шкірних і гінекологічних захворювань, а також проблем опорно-рухового апарату. На узбережжі озера ви зможете знайти лікувальні грязі, з допомогою яких омолоджують шкіру і підтримують тонус організму.

Дорога до мертвого озера досить звивиста і неасфальтированная, що проходить по чудесному великого каньйону. Її довжина становить приблизно 13 кілометрів. Якщо піднятися на найвищу точку, що сполучає мертве озеро та озеро Іссик-Куль, то перед вами відкриється чудовий ландшафт місцевості, що нагадує величезний кратер вулкана. Відвідавши це місце, ви зможете не тільки оздоровитися, але й отримати масу приємних вражень.