Каньйон Токатли Каньйон Токатли
Каньйон Токатли Каньйон Токатли

Каньйон Токатли розташувався біля села, яка і дала йому назву. Особливості каньйону і його природне утворення це дуже цікава історія. Каньйон біля села Токатли був утворений в результаті ерозії вапнякового шару лона водного потоку Хізар протягом тисяч років.

Під час пішої прогулянки вздовж цього багаторічного шляху, пробиваемого водяним потоком, у туристів є можливість йти поруч з природою та історичними будівлями і спорудами. І це, варто зазначити, додає відчуття прекрасної гармонії окремим структурним компонентам.

Подорож пішки починається з «срібного» району, який знаходиться на шляху Історичного Східного Базару. У той час, коли мандрівники продовжать свій шлях у бік північного сходу можна побачити район Баглар. Якщо ж пройти на схід від села Токатли, то можна побачити історичний міст і Водну Арку Ицекая, що розташувалася на каньйоні Токатли. Власне, якщо немає ніяких обмежень по здоров’ю, має сенс пройти цим маршрутом. Довжина маршруту складає приблизно 9 кілометрів, на якому представлені історичні будівлі і пропонує побути в гармонії з природою.

Крім цього на каньйоні Токатли недавно була побудована скляна оглядовий майданчик, з якого відкривається незабутній вид на каньйон Токатли і навколишні його історичні пам’ятки.