Кадашевская набережна

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!
Архітектура, пам’ятники
>
Кадашевская набережна – це набережна Водовідвідного каналу. Вона простягається в центрі Москви, в районах Замоскворіччя і Якиманка, між вулицями П’ятницька і Велика Галявина.

Кадашевская набережна виникла на місці однойменної палацової хамовой слободи XVII століття. Перша згадка про цю місцевість зустрічається в заповіті Івана III, датованого 1504 роком. У той час на території Кадашевська слободи проживали “кадаши” – бондарі, які виготовляли “каді”, що означає бочки і діжки. Крім того, існує ще дві версії, які пояснюють походження цієї назви. Перша – від проживали тут татарських суддів, які називали себе “каді”, а друга – від майстрів хамовного двору, які займалися ткацтвом.

На цій території розташовувався і Кадашевский двір – полотняна мануфактура, яку пізніше перетворили в ” Государев монетний двір. Свою офіційну назву Кадашевская набережна отримала на початку XX століття, а до цього вона називалася Водовідвідна. Кадашевская набережна – прекрасне місце для прогулянок, під час яких можна помилуватися чудовими видами на канал і фонтани, розташовані в цьому місці.