Презентація оновленої версії мінівена Grand Starex відбулася в Південній Кореї. Цей мінівен відомий в деяких країнах, у тому числі і в Росії під назвою H-1.

На відміну від попередника оновлений H-1/Grand Starex отримав нові фари і будівля ліхтарі, нову решітку радіатора, а також бампери.

У салоні покращилася шумоізоляція, а в деяких версіях стане доступна інформаційно-розважальна система з восьмидюймовым «ширяє» екраном. На ринку Південної Кореї стала доступна версія з девятиместным салоном, що отримала назву Urban.

Також мінівен пропонується в Південній Кореї в вантажопасажирських версіях на 3-5 місць і модифікацією з пасажиромісткістю до 12 осіб.

Grand Starex/ H-1 доступний з дизельним 2,5-літровим 140-сильним двигуном і 159-сильним 2.4-літровим мотором, що працює на газі. Система привід на задню або обидві осі.

Hyundai офіційно представила оновлений мінівен H-1 Hyundai офіційно представила оновлений мінівен H-1 Hyundai офіційно представила оновлений мінівен H-1 Hyundai офіційно представила оновлений мінівен H-1 Hyundai офіційно представила оновлений мінівен H-1 Hyundai офіційно представила оновлений мінівен H-1

hyundai Hyundai H-1