Франкфуртський зоопарк Франкфуртський зоопарк
Франкфуртський зоопарк Франкфуртський зоопарк

Розташований в самому центрі Франкфурта зоопарк отримав всесвітню популярність завдяки старанням професора Бернхарда Гржімека (1909-1987). За 30 років своєї роботи директором зоопарку він зумів відновити його після війни, а його телепередача «Місце для звірів» у 60-х і 70-х роках приковувала до екранів телевізорів не одну тисячу німців.

Сьогодні на території зоопарку мешкають понад 4500 тварин, що представляють понад 400 видів. Крокодили і леви, пінгвіни і мавпи, жирафи і рептилії живуть тут в умовах, максимально наближених до природних.

Сьогодні один з головних атракціонів Франкфуртського зоопарку — павільйон нічних тварин, де можна поспостерігати за життям кажанів чи африканських трубкозубов. Не менш популярні прогулянки «південно-африканських джунглях»: від пантер, індійських львів і суматранських тигрів гостей відділяють лише рів з водою або скло. Мурашки біжать по шкірі, коли потрапляєш в екзотаріум, який є домівкою для сотень рептилій, прісноводних риб, амфібій, пінгвінів. Зоопарк у Франкфурті славиться своєю колекцією мавп. Горили, орангутанги, шимпанзе, бонобосы не тільки дуже затишно себе почувають, але і успішно розмножуються.

Крім спостереження за тваринами в закритих павільйонах, дітям надається можливість у спеціально відведених вольєрах поспілкуватися зі звіринками особисто, погладити їх і навіть пригостити.