У Мережі з’явилися перші фотографії оновленої версії середньорозмірного кросовера Changan CS75, який буде позиціонуватися як автомобіль 2018 модельного року. Новинку фотошпигунам вдалося сфотографувати в Китаї.

Судячи по опублікованих зображень, у рестайлінгового кросовера злегка зміниться оптика, ходові вогні, а також з’являться оригінальні колісні диски розміром 18 дюймів.

У салоні з’явиться новий кермо, а також зміниться передня панель, а екран мультимедійної системи стане більше. Чи відбудуться зміни в моторній гамі інформації поки немає.

Варто відзначити, що кросовер китайської марки Changan в Китаї є бестселером. Минулого місяця автомобіль розійшовся тиражем в кількості 25 тисяч одиниць.

Як відомо, до кінця поточного місяця кросовер з’явиться в Росії, правда до нашого ринку добереться дорестайлінговий варіант.

Фотошпигуни вперше сфотографували оновлений Changan CS75 2018 Фотошпигуни вперше сфотографували оновлений Changan CS75 2018 Фотошпигуни вперше сфотографували оновлений Changan CS75 2018 Фотошпигуни вперше сфотографували оновлений Changan CS75 2018

Changan Changan CS75