Флорентійське абатство

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!
Архітектура, пам’ятники
>
Флорентійське абатство – церква і абатство, що полягає в Братстві Єрусалиму, розташувалося на Віа Дель Проконсоло в центрі Флоренції, Італія. Данте, відомий італійський поет середньовіччя, імовірно виріс в будинку через вулицю і зараз називається «Будинок Данте». У 1910 році будинок був перероблений в музей Данте (хоча, насправді, навряд чи це був його справжній будинок). Він чув спів ченців і пізніше відзначав це у своїй комедії. У 1373 році Джовані Бокаччо читав свої знамениті лекції про «Божественної Комедії» Данте в каплиці Санто Стефано в безпосередній близькості від північного входу в церкву Флорентійського абатства.

Абатство було засноване в 978 році Уіллою, графинею Тоскани, як установа Бенедикта, в пам’ять про покійного чоловіка Хуберте і на той момент було одним з головних будівель середньовічної Флоренції. У 1071 році в абатстві була відкрита лікарня. У період між 1284 і 1310 роках Романська церква була перебудована в Готичному стилі. У цей же період, в 1307 році частина церкви була знесена в покарання ченцям за несплату податків. З 1627 року по 1631 рік церква зазнала зміни в стилі Бароко.

Сьогодні абатство є домом для зібрання ченців і черниць, відомих ще під назвою Братство Єрусалиму (Fraternita’ di Gerusalemme). Вони співають вечірню в 6 вечора і месу о 6.30 вечора кожен день. За твердженнями місцевих жителів і туристів участь у цих дійствах – одне з найпрекрасніших емоційних подій у Флоренції.