Чим займається аудиторська компанія.


Чим займається аудиторська компанія.

Особисто мені довелося побувати в ролі як аудитора, так і бухгалтера, який співпрацює з аудитором. Тому, сподіваюся, мені вдасться висвітлити це питання максимально об’єктивно. Хоча судити, звичайно, вам, шановні читачі. Досить часто до аудиторів звертаються з приводу відновлення обліку. Мова йде про ситуації, коли з певних причин (скажімо, з вини колишнього бухгалтера) облік на підприємстві не вівся взагалі або дані втрачено або прийшли в непридатність внаслідок форс — мажорних[ 2] обставин (пожежі, крадіжки і т. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі аудиторская компания.
останнім часом у зв’язку з розвитком міжнародного співробітництва та укрупненням бізнесу все більшим попитом користуються також послуги аудиторів з трансформації звітності відповідно до вимог МСБО, аналізу фінансово — господарської діяльності і т. Крім того, у відповідності зі ст. 8 Закону про бухоблік[ 3] підприємство самостійно обирає, як йому вести бухгалтерський облік – самостійно шляхом централізованої бухгалтерії, окремого бухгалтера або ж на договірних засадах з допомогою аудиторської фірми.
Тобто аудитор може не тільки перевіряти бухгалтерський облік підприємства, але і надавати послуги з його ведення. Однак основою діяльності будь-якої аудиторської фірми, є аудит, під яким розуміють перевірку публічної бухгалтерської звітності, обліку, первинних документів та іншої інформації щодо фінансово — господарської діяльності суб’єкта господарювання з метою визначення їх достовірності та відповідності чинному законодавству.