Тизери супроводжувалися анонсом презентації нового электрокроссовера, який буде представлений за кілька днів на виставці CES-2018 в Лас-Вегасі. Особливістю электрокроссовера Byton SIV стане наявність інноваційної системи автопілота.

На ринок новинка повинна вийти в 2019 році і для початку продажі стартують в Китаї, де і здійснюватиметься його складання.

Втім, в подальшому виробник планує вийти з новинкою на американський та європейський ринки.

Попередня вартість новинки складе 300 тисяч юанів або 45 тисяч доларів. Зараз відомо, що кросовер отримає довжину 4 800 мм, а розмір колісної бази складе 2 950 мм

У салоні Byton SIV буде великий рідкокристалічний дисплей розміром 125 на 25 див. На старті продажів електрокар отримає систему напівавтономного водіння, а в подальшому буде і повноцінний автопілот.

Про потужність силової установки інформації немає, але відомо, що запас ходу буде від 350 до 500 км в залежності від комплектації. Для розгону электрокроссоверу буде потрібно 5-6 секунд.

Byton опублікувала тизери свого электрокроссовера Byton SIV Byton опублікувала тизери свого электрокроссовера Byton SIV Byton опублікувала тизери свого электрокроссовера Byton SIV Byton опублікувала тизери свого электрокроссовера Byton SIV

Byton Byton SIV