Бранков Міст

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!
Архітектура, пам’ятники
>
Міст Бранко – другий за величиною міст в Белграді. Він має подвійну проїжджу частину з трьома смугами в обох напрямках, і складається з двох окремих конструкцій. Довжина моста становить 450 м.

Зовні міст являє собою безперервну величезну сталеву балку, з центральним прольотом на 261 метрі і боковими проходами у 81,5 метрів кожен. Щодня міст перетинають майже 90000 автомобілів. Близько сорока років тому, у зв’язку з великим навантаженням, белградська компанія Mostprojekt виконала проект з подвоєння потужностей мосту.

Назва мосту є неофіційними, і, здається, знаходиться в боргу перед дивною ланцюгом подій. Його офіційна назва в період комуністичного правління було «Міст братерства і єдності», але це ім’я ніколи не було незабутнім для городян, і його стали називати «мостом на вулиці Бранко».

Однак, коли інший письменник, Branko Ćopić, покінчив життя самогубством, стрибнувши в 1984 році з цього мосту, нинішня назва почали пов’язувати з цією пригодою. Тому сьогодні вже невідомо, на честь якого з Бранко міст отримав свою назву.