Адміністративний комплекс «Транспорт Тауер» Адміністративний комплекс «Транспорт Тауер»

Адміністративний комплекс «Транспорт Тауер»

Адміністративний комплекс «Транспорт Тауер» знаходиться на території нової частини казахської столиці Астани. Поблизу від будівлі розташовані будівля компанії «КазМунайГаз», дипломатичне містечко «Астана», Виставковий центр «Кормі» і Кругла площа з перетинає її естакадою. На відстані одного кілометра знаходиться торгово-розважальний центр «Хан-Шатир».

У приміщеннях комплексу розташовуються Міністерство транспорту і комунікацій і Міністерство індустрії і торгівлі республіки. Головний фасад комплексу орієнтований до пішохідної золі Водно-Зеленого бульвару, який простягнувся від президентської резиденції «Ак-Орда» до парку Любові.

На першому поверсі будівлі знаходиться атріум, навколо якого розташовані конференц-зал, їдальня і різні технологічні приміщення. Будівля увінчана шпилем, висота крайньої точки якого перевищує 150 метрів. За свою незвичайну форму комплекс отримав серед городян прізвисько «Запальничка».

Будівля має 32 поверхи, з яких три верхніх є технічними. Всередині комплексу працюють 10 швидкісних ліфтів. На верхньому поверсі знаходиться оглядовий майданчик, з якої відкриваються чудові панорамні види центральній частині міста.